"Sıcak Nal" kapıya asılmaz!


İki Aylık Edebiyat Dergisi

3 Eylül 2010 Cuma

Sıcak Nal Dergisi Sizi Ödül Törenine Davet Ediyor!

6 Eylül 2010, Pazartesi günü, Büyük Londra Oteli’nin terasında biraraya gelmeyi ve Sıcak Nal Dergisi Futboldan En İyi Anlayan Yazar Ödülü’nü sahibine takdim etmeyi planlıyoruz!

Güney Afrika’da düzenlenen 2010 Dünya Kupası’nı edebiyat dünyamızın da yakından takip ettiğini üçüncü sayımızda hazırladığımız “Peki Dünya Kupasını Kim Kazanacak?” soruşturmasından da biliyorsunuz. 25 yazarımız finali kimin oynayacağını, final maçının kaç kaç biteceğini ve kupayı kimin alacağını tahmin etmişlerdi. Sonuçta kupayı kazanan Hollanda’yı finalde 1-0 ile geçen İspanya oldu. Ve bunca isim arasından tek bir yazar sıyrıldı ve ipi göğüsleyerek İspanya’nın şampiyon olacağını bildi: Tanıl Bora!

Öncelikle Tanıl Bora’yı kutluyoruz. Doğru cevabı bilen yazarımızı güzel bir sürprizin bekleyeceğini söylemiştik. İşte şimdi o sürprizi de açıklama zamanı geldi! Sürprizimiz genç sanatçı Gökçe Erhan’ın maharetli ellerinden çıkma bir şampiyonluk heykelciği!!!

6 Eylül günü, Tanıl Bora Ankara’dan İstanbul’a gelecek, Büyük Londra Oteli’nin terasında heykelciği kendisine takdim edilecek...

Bu vesileyle Sıcak Nal dergisi, dostlarla, okurlarla, İspanya’ya şans tanımayan diğer katılımcılarla biraraya gelelim, İstanbul’u, Haliç manzarasını arkamıza alalım, tanışmadıklarımızla tanışalım tanıştıklarımızla hoşbeş edelim diye düşündü.

Bira içmek keyfi sohbet mecburi!

Büyük Londra Oteli’ne nasıl gelirim diyen varsa enformasyon şurda: http://londrahotel.net/tr/location.html

Muhabbetle


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder